[صفحه اصلي ]     [ English ]  
پژوهشنامه پردازش و مديريت اطلاعات awt-yekta پژوهشگاه علوم و فنّاوری اطلاعات ایران
irandoc irandoc irandoc irandoc irandoc
منوي اصلي
صفحه اصلی::
درباره::
تاريخچه عنوان::
آخرين شماره::
زودآيند::
آرشيو::
براى نويسندگان::
برای داوران::
آمار فصلنامه::
ثبت نام::
نمايه::
صدای مشتری::
::
تفکيک نشريات

با توجه به تفکيک فصلنامه علمی- پژوهشی علوم و فنّاوری اطلاعات به دو مجله "پژوهشنامه پردازش و مديريت اطلاعات" و "مهندسی اطلاعات" که به توصيه " کميسيون بررسی نشريات علمی کشور " در وزارت علوم، تحقيقات و فنّاوری اطلاعات انجام شده اين مجله (پژهشنامه پردازش و مديريت اطلاعات) با رتبه علمی- پژوهشی و بر پايه خط مشی محتوايی خود، مقاله‌های علمی اصيل با مضامين نو، کاربردی، و پژوهش مدار، در قلمروهای: بازنمايی و سازماندهی اطلاعات و دانش، ذخيره و بازيابی اطلاعات، کنترل مستندنام‌ها و موضوع، اصطلاح شناسی، هستی شناسی، استانداردهای فراداده‌ای، تعامل انسان – رايانه، وب و موتورهای کاوش، پردازش زبان طبيعی، نظامهای مديريت محتوا، مديريت اطلاعات، مديريت دانش، علم‌سنجی و توليد علم مقاله برای انتشار می‌پذيرد.

..
جستجو در پايگاه

جستجوي پيشرفته
..
دريافت اطلاعات پايگاه
نشاني پست الكترونيك خود را برای دريافت اطلاعات و اخبار پايگاه، در كادر زير وارد كنيد.
..
اخبار نشريه

به منظور تخصصی تر کردن نشريات علمی، فصلنامه علوم و فناوری اطلاعات، به پيشنهاد کميسيون نشريات علمی کشور به دو نشريه «پژوهشنامه پردازش و مديريت اطلاعات» و «مهندسی اطلاعات» به ترتيب به دو حوزه علوم انسانی و فنی و مهندسی تفکيک شد.

..
تغيير ايميل

کاربران گرامی

با توجه به عدم پشتيبانی وبگاه نشريه از ايميل‌های جی‌ميل، از دارندگان اين دسته ايميل‌ها تقاضا می‌شود ايميل ديگری را جايگزين فرمايند.

..
ضريب تأثير نشريه
«پژوهشنامهء پردازش و مديريت اطلاعات» پژوهشگاه، بر اساس آخرين فهرست مجلات دارای ضريب تأثير در ISC که در تاريخ 19/11/92 در شورای راهبري ISC در معاونت پژوهش وزارت علوم،  تحقيقات و فناوری تصويب شده است، دارای ضريب تأثير 0.23 است. 
..
:: صفحه اصلی : هزينه ارسال مقاله ::
نويسنده: آقاي 111 111 | 

  کاربران گرامی

بر اساس مصوبه کميسيون بررسی نشريات علمی کشور، از تاريخ 1393/3/1 برای انجام مراحل داوری هر مقاله در پژوهشنامه پردازش و مديريت اطلاعات، مبلغ  1,000,000 ريال (صد هزار تومان) دريافت خواهد شد.

بر اين اساس، از نويسندگان تقاضا می‌شود مبلغ گفته شده را پس از دريافت رايانامه نشريه به شماره حساب 2172219001005   بانک ملی شعبه دانشگاه تهران کد 87 واريز و تصوير فيش واريزی را به ايميل نشريه jipm@irandoc.ac.ir ارسال فرمايند.

 

مبلغ واريز شده، بازگردانده نخواهد شد. 

  
تسهيلات مطلب
ساير مطالب اين بخش ساير مطالب اين بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


كد امنيتي را در كادر بنويسيد >
::
دفعات مشاهده: 3203 بار   |   دفعات چاپ: 1061 بار   |   دفعات ارسال به ديگران: 571 بار   |   0 نظر
پژوهشنامه پردازش و مديريت اطلاعات Journal of Information processing and Management
نقشه پايگاه | پرسش‌هاي متداول | اطلاع‌رساني به دوستان | آمار پايگاه | حقوق | مسئوليت محتوا | روزآوري: 5/5/1393
كليه حقوق براي فصل‌نامه پردازش و مديريت اطلاعات محفوظ است.
Static site map - Persian site map - English site map - Created in 0.243 seconds with 875 queries by AWT YEKTAWEB 2.4.2.9